Komik Fıkralar

Türkiye’ nin en komik fıkralarının yer aldığı Komik Fıkralar sitesini ziyaret ederek bol kahkaha atmaya hazır olun. Sitede en fazla okunan fıkraları, en çok oy alan fıkraları, rastgele fıkraları okuyabilirsiniz. Temel fıkraları, karadeniz fıkraları, avcı fıkraları, dini fıkralar, doktor fıkraları vs okumak için Komik Fıkralar sayfasını ziyaret ediniz.

www.komikfikralar.org adresinde yer alan ve sitedeki ziyaretçilerin en fazla beğendiği fıkraların bir kısmını sizler için bir araya getiriyoruz. Umarım beğenirsiniz. Komik Fıkralar sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın :)

Kadın Zekası

Bir kadın ve bir erkek kendi arabalarıyla ilerlerken çarpıştılar. Her ikisininde arabası adeta pert olmuştur ama neyse ki kendilerinde bir şey yoktur. Bir şekilde her ikisi de arabalarından dışarı çıkarlar ve kadın adam şöyle der :
– Geçmiş olsun beyefendi. Bakın, her iki araba da neredeyse pert oldu ama bizlerde hiçbir şey yok. Bu bir mesaj olabilir. Belkide burada tanışıp, bir birimizi sevip ömür boyu mutlu bir hayat yaşamak için bir işarettir bu. Kadının söylediklerini duyan adam heyecanlanarak ve biraz da sevinerek :
– Galiba haklısınız hanım efendi der. Bunun üzerine kadın devam eder :
– Bakın arabam hurdaya dönüştüğü halde içerisinde bir şişe şampanya sağlam duruyor hala. Bu kesinlikle bir işaret olmalı. Şarabı içip kutlamalıyız bu tesadüfler zincirini diyerek devam eder kadın. Büyük bir memnuniyet ile kadının söylediklerini dinleyen adam kadının teklifini kabul eder. Şampanyayı açarak yarısına kadar içen adam, geri kalan şampanyayı kadına uzatır. Kadın şampanyayı alır, mantarını kapatıp adama geri verir. Kadının yaptıklarına anlam veremeyen adam sorar :
– Eee siz içmeyecek misiniz? Bunun üzerine kadın cevap verir :
– Hayır ben polisi bekleyeceğim :)

İlk Kahvaltı

Yeni evlenen çiftimiz ilk gecenin sabahında ilk kahvaltılarını yapacaklardır. Eşinin uyuyor olmasını fırsat bilen damat bey, gelin hanıma mükemmel bir kahvaltı hazırlamak için işe koyulur. Sessizce yataktan kalkan damat, ilk olarak bahçenin en güzel köşesine masa ve sandalyeyi taşır. Yeşillikler içerisinde harika bir masa hazırlamaya başlar. Bal, süt, kaymak, reçel, çikolata, yumurta, tahin, pekmez, domates, salatalık derken müthiş kahvaltı hazırlıkları son bulmak üzeredir. Neredeyse “Bir tek kuş sütü eksik” denecek cinsten bir kahvaltı olmuştur. Son olarak bahçeden topladığı bir demek çiçeği de masanın ortasına koyarak mışıl mışıl uyuyan karısının yanına gider. Gayet kibar bir şekilde uyandırdığı karısını bahçeye davet eder. Bütün olan bitenlerden habersiz olan gelin, elini yüzünü yıkayıp bahçeye çıkar. Gördükleri karşısında ne diyeceğini şaşırır. Mutluluk, şaşkınlık hepsi bir birine girmiş durumdadır. Karısının sandalyesini çekip oturmasını sağlayan damat son adım olarak ta karısının çayını doldurur ve onu öperek şöyle der :
– Bundan sonra sabah kahvaltılarını böyle istiyorum karıcığım :)

Sizi Taniyrum

Temel’ i ameliyat edeceklermiş. Herkes maskelerini takıp hazırlıklara başlamış. Narkozun etkisinde olan ve henüz bayılmayan Temel atılmış:
– Poşuna maske takmayun daa, sizi taniyrum :)